Sprawdź Wykańczanie wnętrz w Warszawie - Dom i Styl Warszawa

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Budownictwo Data publikacji: 13/03/2018
  • Kraj: Poland
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Warszawa

Planujesz w najbliższym okresie zmianę swojego miejsca zamieszkania ? Chciałbyś umeblować swoje mieszkanie w wybranym przez Ciebie stylu lecz brakuje Ci zaplecza i nie wiesz czy dasz radę samemu wykończyć wnętrze ? Jeśli tak to świetnie trafiłeś bo wykończenia wnętrz warszawa firmy DomTrendy to gwarancja tego, że Twój dom będzie wyglądał tak jak śniłeś!


 


Jesteśmy firma działającą w branży od wielu lat i zaświadczamy kompleksowe usługi z zakresu wykończania wnętrz. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie projektowania i wyposażania. Długi czas spędzony na rynku zezwolił nam na dogłębne poznanie trendów architektonicznych oraz wymagań klientów co przekłada się na jakość usług a co za tym idzie Twoje zadowolenie. Oprócz wykończania wnętrz zajmujemy się projektowaniem przyłączy  oraz instalacji elektrycznych, wodno - kanalizacyjnych i gazowych. Z chęcią wspomożemy Cię i podzielimy się naszym doświadczeniem. Jeżeli sam nie masz czasu lub ochoty na zaprzątanie sobie głowy projektowaniem to równie chętnie doradzimy Ci, które rozwiązania będą najlepsze. Wszelkie nasze usługi realizujemy szybko i fachowo. Nie czekaj i już dziś dołącz do grona zadowolonych klientów Domtrendy!


 


 


 


Kontakt:


Wykańczanie wnętrz w Warszawie - Dom i Styl


Bartycka 116


00-716 Warszawa


tel: 792128650


ulr:  http://dom-trendy.pl


mail:  domistyl.wawa@gmail.com


Rodzaj ogłoszenia: Usługi
Strona www: http://dom-trendy.pl

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.