Sprawdź Eleganckie biurko białe kupisz w sklepie Edinos

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Dom i ogród Data publikacji: 09/08/2018
  • Kraj: Poland

EDINOS to firma posiadająca etyczne wartości. Prezentowane produkty posiadające certyfikat Edinos Standards DSI 804 są gwarancją nieskazitelnej jakości wykonania, ponieważ stworzone zostały z nieskazitelnych surowców w warunkach pracy zachowujących prawa człowieka i obywatela.  Asortyment jest na tyle obszerny, że zarówno entuzjaści stylu niecodziennego jak i tradycjonaliści znajdą coś pasującego do swojego gustu. Wszystkie produkty posiadają 10 lat gwarancji. Prosty design, wysoka jakość wykonania  oraz wysoka funkcjonalność mebli sprawia, że przedsiębiorstwo jest pewne zadowolenia kontrahenta i oferuje aż 100 dni na zwrot towaru.


 


Trafimy tu na różne wersalki i kanapy, sofy i fotele, krzesła drewniane,hokery, stoły rozkładane, łóżka dla dzieci, materace do spania, wieszaki ścienne oraz gotowe zestawy salonowe i wiele, wiele więcej.Do najważniejszych rodzajów produktów można zaliczyć zestawy o niecodziennym wzornictwie  marki Profeos przeznaczone do restauracji.


Edinos.pl szybko i wygodnie zrobisz zakupy online bez konieczności wychodzenia z domu. Jeśli poszukujesz najwyższej klasy mebli zrób zamówienie już dziś na www.edinos.pl, gdzie czeka Ciebie możliwość konsultacji z profesjonalistami ale również szybka i bezproblemowa wysyłka towarów. Więcej znajdziesz na stronie: https://www.edinos.pl/biurko-komputerowe-stanis-biale


 


Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż
Strona www: https://www.edinos.pl/biurko-komputerowe-stanis-biale

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.