105000.00 zł Działka w Wilczkowie w bardzo bliskiej odległości do Kobierzyc k. Wrocławia. Wroclaw zorawina Wilczkow

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Nieruchomości Data publikacji: 04/12/2018
  • Kraj: Poland
  • Województwo: dolnoslaskie
  • Miasto: Wroclaw zorawina Wilczkow

 


 


Do sprzedania mam bardzo ciekawie usytuowaną działkę o powierzchni 1400 m2 w Wilczkowie (gmina Żórawina). W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Żórawina określoną jako strefa „M”.


 


Jest ona położona ok.15 km od centrum Wrocławia a także ok. 4 km od wjazdu na autostradową obwodnicę Wrocławia. Dojazd do obwodnicy jest zupełnie bezproblemowy, ponieważ odbywa się lokalną drogą asfaltową. Działka leży centralnie


 


w cywilizowanej wsi - Wilczków, jednakże w wygodnej i niekrępującej odległości od innych zabudowań i w „towarzystwie” roślinności. Istnieje możliwość przeznaczenia jej m.in. na sklep, firmę lub inne usługi bądź inne przeznaczenie. Teren jest oczywiście niezalewowy, co jest istotne dla tego regionu. Około 50 metrów od działki znajduje się szkoła podstawowa o wysokim poziomie nauczania i przedszkole, jak również gimnazjum w Żórawinie. W okolicy jest sporo atrakcji takich jak np. Zamek Topacz z muzeum motoryzacji czy tez Muzeum Powozów w Gałowicach. Ta informacja jest przeznaczona dla tych osób, które chciałyby zbudować na tejże działce np. pensjonat.


 


Działka ma bardzo wygodne i atrakcyjne usytuowanie w stosunku do głównych arterii komunikacyjnych już wcześniej wymienionych, jak również do drogi nr 8 inaczej „E67”, ale mimo to, jej położenie to ciche pełne zieleni, spokojne i urokliwe miejsce.


 


Sąsiedztwo z jedną z najbogatszych gmin w Polsce – Kobierzycami daje możliwości rozwoju ewentualnej firmie, która miałaby swoją lokalizację na działce będącej przedmiotem tego ogłoszenia.


 


Dane do Google-MAPS:


 


Polska, 55-020 Wilczków, Kopernika 27 lub Kopernika 18“


 


Działka 10/3 znajduje się pomiędzy nr 27 a 18 przy ul. Kopernika, naprzeciwko ogrodzonego stawku z dzikimi kaczkami.


 


Własność – Księga Wieczysta.


 


MEDIA - prąd, woda


 


Cena za calosc 105.000 zl.


 


 


 


 


 


Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.