Sprawdź Klimatyzacja Opole Expert PHU Lewin Brzeski

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Pozostałe Data publikacji: 06/12/2018
  • Kraj: Poland
  • Województwo: Opolskie
  • Miasto: Lewin Brzeski
  • Adres: Ul. Narutowicza 43

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „EXPERT” Mirosław Kukurowski para się świadczeniem kompleksowych usług w zakresie instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. 


 


EXPERT oferuje fachowy montaż oraz serwis klimatyzacji i wentylacji. Montuje systemy klimatyzacji i wentylacji szczególnie w domach, biurach i budynkach przemysłowych i innych. Prócz tego branża firmy to solary – innowacyjne instalacje umożliwiające produkowanie energii z promieniowania słonecznego, też instalacje wodno-kanalizacyjne.


 


Firma angażuje kompetentnych fachowców posiadających rozległe doświadczenie w dziedzinie wyboru, instalacji oraz serwisu urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Nieprzerwanie doskonalą oni swoje kwalifikacje i uczestniczą w różnorodnego rodzaju szkoleniach oraz kursach. Przy zakupie urządzeń interesanci dostają tutaj też profesjonalny serwis, doradztwo w dziedzinie eksploatacji oraz stały kontakt z pracownikami firmy w obszarze konserwacji klimatyzacji i wentylacji.


 


Zakres prac korporacji „EXPERT” to przede wszystkim województwo opolskie, a również ościenne województwa. Zapraszamy do zapoznania się z usługami!


 


 


Kontakt:


Klimatyzacja Opole Expert PHU


tel.: 601 892 551


email: expertmirek@op.pl


ul. Narutowicza 43; 49-340 Lewin Brzeski


http://klimatyzacjaopolskie.eu/


Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż
Strona www: http://klimatyzacjaopolskie.eu/

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.