Sprawdź Monika 26 lat, Bydgoszcz Bydgoszcz

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Pozostałe Data publikacji: 15/05/2019
  • Kraj: Poland
  • Miasto: Bydgoszcz

Mam na imię Monika oraz pochodzę z Zabrza, w jakim miejscu kończę studia zaoczne i równocześnie pracuję. Od lat jestem figurą samotną, gdyż po przejściu przez burzliwy związek, który zakończył się zdradą partnera miałam znaczny kłopot z zaufaniem. Dziś jednakże jestem gotowa do nawiązania śmiałej relacji z mężczyzną, który będzie ciepły, czuły oraz pozytywnie usposobiony do świata. Sama jestem figurą wesołą, energiczną oraz kochającą przyrodę. Moją zaletą jest także szczupła postura oraz średni wzrost. Szukam faceta, jaki doceni nie jedynie mój ładny wygląd, lecz też barwny charakter. Mimo, że z pozoru jestem jednostką nieśmiałą to, gdy poznam kogoś bliżej potrafię być odważna i namiętna. Jeżeli chciałbyś nawiązać relację serdecznie zapraszam na domenę http://spotkaniaero.pl/, gdzie masz prawo mnie odszukać.


Od partnera oczekuje wierności, a także zrozumienia i akceptacji mnie takiej jaką jestem. Naturalnie odwdzięczę się tym samym! Jestem osobą młodą, ale na tyle dojrzałą, że poszukuję stałego związku - co nie wyklucza oczywiście też należytej zabawy.


Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż
Strona www: http://spotkaniaero.pl

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.