Sprawdź WWSH, Wrocław

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Pozostałe Data publikacji: 14/12/2012
  • Kraj: Poland
  • Województwo: dolnoślaskie
  • Miasto: Wrocław
  • Telefon: 71 345 88 60, 512 575 950
  • Adres: Wroclaw, Ul. Wita Stwosza 16, Lok. 23

 


Organizacja produkcji telewizyjnej i reżyseria


STUDIUJ Z NAMI JUŻ DZIŚ WE WROCŁAWIU!!!


Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Bolesława Prusa serdecznie zaprasza do udziału w dwusemestralnych studiach podyplomowych ORGANIZACJA PRODUKCJI TELEWIZYJNEJ I REŻYSERIA w roku akademickim 2012/2013.


Studia są przeznaczone dla osób chcących podjąć pracę w branży filmowej.
W trakcie ich trwania słuchacze zdobędą wiedzę o warsztacie filmowym, poznają specyfikę polskiego i światowego rynku medialnego, zgłębią proces powstawania i produkcji filmu, podstawy reżyserii, sztuki operatorskiej, scenografii i montażu. Nabędą również kompetencje i umiejętności, które pozwolą im na realizację samodzielnych projektów artystycznych lub produkcyjnych.


WWSH oferuje w trakcie studiów zajęcia warsztatowe pod okiem wyspecjalizowanej kadry w ATM Studio, będącym największym niezależnym producentem telewizyjno-filmowym działającym  na rynku europejskim w branży audiowizualnej. W ramach warsztatów uczestnicy studiów będą mieli możliwość wzięcia czynnego udziału w produkcjach  programów (takich jak: Bitwa na głosy, Voice of Poland), seriali (takich jak: Ranczo, Ojciec Mateusz) oraz reklam. Uzyskają przy tym wiedzę o wszystkich etapach i aspektach powstawania utworów filmowych, telewizyjnych i reklamowych, poznają nowoczesne technologie i techniki stosowane w produkcji, a także nauczą się prowadzić dokumentację produkcyjną filmu i  zarządzać produkcjami filmowo-telewizyjnymi.


Studia doskonale przygotowują do pracy na stanowiskach w kinematografii i telewizji oraz do pełnienia funkcji menagerskich w domach mediowych, podmiotach funkcjonujących na rynku reklamy i PR, strukturach samorządowych i administracji publicznej oraz instytucjach artystycznych, takich jak: teatry, domy kultury, biura festiwalowe i konferencyjne.


Biuro rekrutacyjne jest do Twojej dyspozycji:


Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. B. Prusa


ul. Wita Stwosza 16/23


50-950 Wrocław


poniedziałek - piątek w godzinach 9.00-17.00
tel.: 71 345 88 60, 512 575 950


fax 71 345 88 60


e-mail:  wroclaw@wwsh.edu.pl


 


Rodzaj ogłoszenia: Usługi
Strona www: www.wwsh.edu.pl

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.