Sprawdź Mechanik Utrzymania Ruchu Mińsk Mazowiecki

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Praca Data publikacji: 21/12/2018
  • Kraj: Poland
  • Województwo: Mazowieckie
  • Miasto: Mińsk Mazowiecki

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Glinianka (Rzakta)

Obowiązki:

  • Naprawa i prowadzenie konserwacji maszyn, urządzeń produkcyjnych;

  • Usuwanie awarii i rozwiązywanie problemów technicznych;

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne;

  • Nadzór nad dokumentacją maszyn i instrukcjami przeglądów.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne mechaniczne lub elektromechaniczne;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu;

  • Wiedza z zakresu mechaniki;

  • Umiejętność naprawy maszyn i wykonywania prac ślusarskich;

  • Obsługa komputera w stopniu podstawowym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w znanej firmie produkcyjnej w ramach umowy o pracę;

  • Wynagrodzenie podstawowe + premie miesięczne;

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych: ryczałt na dojazd do pracy, nauka języka angielskiego, prywatna opieka medyczna, Benefitsystem, zwrot za pranie.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Rodzaj ogłoszenia: Dam pracę

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.