Free Operator maszyn CNC - niemieckie warunki zatrudnienia

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Praca Data publikacji: 08/03/2018
  • Kraj: Poland

Agencja Zatrudnienia Lupa-Personal (o nr certyfikatu: HR 21670) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Niemcy – Kleinostheim

Zakres obowiązków:

- samodzielne programowanie, ustawianie i obsługa tokarek DMG/ DMU i 5-osiowych frezarek/Sterowanie Heidenhain iTN530

- obróbka pojedynczych elementów i małych serii

- mile widziana umiejętność obsługi programu CAM

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie na w/w stanowisku

- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne

- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- umowę o pracę na niemieckich warunkach w pełnym wymiarze godzin

- pełny pakiet socjalny

- atrakcyjne wynagrodzenie, pomoc w znalezieniu mieszkania

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy profil@lupa-personal.de

W temacie e-maila  proszę wpisać numer referencyjny: CNC/DE/2018

Rodzaj ogłoszenia: Dam pracę
Strona www: www.lupa-personal.pl

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.