Sprawdź Opiekun/ka samotnej Seniorki (Niemcy - Hildesheim) Opole

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Praca Data publikacji: 14/11/2017
  • Kraj: Poland
  • Województwo: opolskie
  • Miasto: Opole
  • Telefon: 666826246
  • Adres: Reymonta 35

Poszukujemy opiekuna/ki do osoby starszej, która choruję na demencje i cukrzycę. Wszystkie czynności domowe wykonuje sama. Podopieczna jest bardzo miła, kontaktowa i spokojna. Przesypia całe noce. W pobliżu miejsca zamieszkania znajduję się sklep. W domu możliwy dostęp do internetu i polska telewizja. Podopieczna jest otwarta na osoby palące. Wymagane jest prawa jazdy, do dyspozycji samochód z automatyczną skrzynią biegów (tiguan).

Zadania opiekuna/ki: gotowanie, sprzątanie, pranie, robienie zakupów, pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu, spacery z podopiecznymi, aktywizacja, pomoc w ubieraniu.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego

  • czynne prawo jazdy - warunek konieczny

  • doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku

  • przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych

  • dobry stan zdrowia

  • mile widziane referencje

Oferujemy:

  • legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)

  • składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4263 zł brutto!)

  • wynagrodzenie nawet do 1300 EURO netto

  • podpisanie jednej czytelnej umowy

  • dodatkowe ubezpieczenie NW i OC

  • atrakcyjne premie świąteczne

  • pracę dostosowaną do predyspozycji i oczekiwań kandydatki

  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

  • pokrycie kosztów podróży w obie strony

  • opiekę i wsparcie naszego zespołu

Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.