Sprawdź Opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego Bydgoszcz

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Praca Data publikacji: 07/12/2017
  • Kraj: Poland
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Miasto: Bydgoszcz
  • Telefon: 795998761
  • Adres: Jagiellońska 12/4

Nasz podopieczny:

Opieki i wsparcia wymaga pani Laura, która choruje na demencję, przez co jest osobą apatyczną i bywa rozkojarzona.  Seniorka jest osobą leżącą.

Obowiązki:

  • Pomoc w ubieraniu

  • Transfer z łóżka na wózek

  • Pielęgnacja i mycie ciała

  • Pomoc w jedzeniu

  • Pomoc w czynnościach toaletowych oraz zmiana pielucho – majtek

  • Robienie zakupów, porządki w domu, pranie oraz prasowanie

Wymagania:

  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi

  • Dobra znajomość języka niemieckiego

  • Brak nałogów oraz dobry stan zdrowia

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zarobki 1200 euro miesięcznie

  • Zakwaterowane oraz wyżywienie

  • Transport w obie strony

  • Składki ZUS oraz ubezpieczenie

  • Jasne zasady współpracy

  • Opiekę Naszego zespołu podczas wyjazdu

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny naanna.paprocka@gowork.pl  albo wysłanie SMS na numer: 795998761 o treści: 7616 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Bydgoszczy

Ul. Jagiellońska 12/4

www.opiekunka.gowork.pl

Rodzaj ogłoszenia: Dam pracę
Strona www: http://www.opiekunka.gowork.pl/

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.