Sprawdź Pan Gerhard potrzebuje opiekunki Bydgoszcz

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Praca Data publikacji: 07/12/2017
  • Kraj: Poland
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Miasto: Bydgoszcz
  • Telefon: 795998761
  • Adres: Jagiellońska 12/4

Ingolstadt
Nasz podopieczny:

Zgłoś się do nas jeżeli interesują Cię dobre stawki, zatrudnienie w legalnej firmie oraz ubezpieczanie. Mamy wiele ciekawych ofert.

 Aktualnie poszukujemy opieki dla naszego podopiecznego pana Gerharda (rocznik 1940). Starszy Pan mieszka w mieście w okolicach Ingolstadt. Jest po udarze, dlatego potrzebuje pomocy przy wstawaniu i przemieszczaniu się po domu. Jego stan psychiczny jest dobry, odpowiedni do wieku.

Obowiązki:

- pomoc w czynnościach domowych takich jak: pranie, prasowanie i sprzątanie,

- robienie zakupów oraz przygotowywanie posiłków,

- pomoc w ubieraniu i rozbieraniu,

- czuwanie w nocy,

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i chorą

- pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość

- mile widziane prawo jazdy

- dodatkowym atutem są referencje posiadane przez opiekunkę

Oferujemy:

- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

- wysokie wynagrodzenie

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny naanna.paprocka@gowork.pl  albo wysłanie SMS na numer: 795998761 o treści: 5907podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Bydgoszczy

Ul. Jagiellońska 12/4

www.opiekunka.gowork.pl

Rodzaj ogłoszenia: Dam pracę
Strona www: http://www.opiekunka.gowork.pl/

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.