Sprawdź Personel Sprzątający Poznań

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Praca Data publikacji: 14/12/2012
  • Kraj: Poland
  • Województwo: wielkopolskie
  • Miasto: Poznań
  • Telefon: 517 574 235

Dynamicznie rozwijająca się firma posiadająca status Zakładu Pracy Chronionej zatrudni kobietę na stanowisko:

Personel Sprzątający

(Nr. ref. PS/IS)

Zatrudnimy panią na ½ etatu do prac porządkowych na terenie przedsiębiorstwa zlokalizowanego na Starołęce w Poznaniu, Wronkach i Szamotułach. Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności.

Zadania:

- prace porządkowe od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych (od godziny 16.00)

- utrzymywanie czystości w pomieszczeniach biurowych

Wymagamy:

- orzeczenia o niepełnosprawności bądź renty inwalidzkiej (mile widziana II grupa)

- dyspozycyjności w godzinach popołudniowych

- chęci do pracy i zaangażowania w powierzone obowiązki

- mile widziane osoby z doświadczeniem

POSIADAMY STATUS ZAKŁADU PRACY CHRONIONEJ DLATEGO NA POWYŻSZE STANOWISKO ZATRUDNIMY OSOBĘ POSIADAJĄCĄ ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI BĄDŹ RENTĘ INWALIDZKĄ.

Oferujemy:

- umowę o pracę na 1/2etatu

- uczciwe warunki zatrudnienia

- regularne wypłacanie wynagrodzenia

- godziny pracy od 16:00-20:00

Kontakt telefoniczny pod nr 517 574 235 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Rodzaj ogłoszenia: Dam pracę

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.