Sprawdź Pracownik Biurowy ds. Obsługi Klienta Warszawa

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Praca Data publikacji: 21/12/2018
  • Kraj: Poland
  • Województwo: Mazowieckie
  • Miasto: Warszawa

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszego Klienta – firmy PLAY poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Biurowy ds. Obsługi Klienta

Obowiązki:

  • Rozwiązywanie zgłoszeń klientów PLAY;

  • Back - office'owa obsługa klienta;

  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami i dbanie o wizerunek firmy;

  • Udzielanie informacji.

Oczekiwania:

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • Mile widziane doświadczenie w dziale obsługi klienta;

  • Znajomość pakietu MS Office.

Oferta:

  • Umowa o pracę oraz stabilne zatrudnienie;

  • Wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy powiązany z osobistymi wynikami pracy;

  • Możliwości rozwoju w strukturach PLAY: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne;

  • Imprezy integracyjne;

  • Lekcje j. angielskiego;

  • Karta MultiSport; opieka medyczne i ubezpieczenie na życie.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Rodzaj ogłoszenia: Dam pracę

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.