Free Pracownik pralni - niemieckie warunki zatrudnienia

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Praca Data publikacji: 14/11/2017

Firma EURO LABORA SP.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik pralni

Miejsce pracy: Niemcy - Lünen

Zakres obowiązków:

  • pranie, maglowanie, suszenie na odpowiednich maszynach

  • pakowanie w jednorazowe torby, przygotowanie towaru do wysyłki

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • umiejętność organizacji pracy własnej

  • odpowiedzialność, sumienność

Mile widziane:

  • doświadczenie na w/w stanowisku

Oferujemy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia

  • zapewniamy zakwaterowanie

  • pełen pakiet socjalny

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku niemieckim) na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: PRALNIA/DE/2017

Rodzaj ogłoszenia: Dam pracę
Strona www: www.euro-labora.com

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.