Sprawdź Spawacz TIG 141 Tczew

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Praca Data publikacji: 21/12/2018
  • Kraj: Poland
  • Województwo: Pomorskie
  • Miasto: Tczew

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz TIG 141

Miejsce pracy: Tczew

Zakres obowiązków :

  • Montaż i spawanie szaf bazowych dla telefonii komórkowej;

  • Dopasowywanie kształtu elementów poprzez cięcie, gięcie, itp.;

  • Wykonywanie konstrukcji z blachy ze stali zwykłej, czarnej i nierdzewnej o grubości od 1 – 3,5 mm;

  • Spawanie jednowarstwowe, jednostronne i dwustronne na podkładce i bez;

  • Wykonywanie złączeń pachwinowych i czołowych;

  • Wizualna weryfikacja spoin;

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Wymagane doświadczenie w pracy przy produkcji;

  • Wykształcenie zawodowe - spawacz lub techniczne;

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego i praktyczna umiejętność pracy z nim;

  • Posiadanie aktualnych certyfikatów spawalniczych 141;

  • Wiedza fachowa z dziedziny spawalnictwa i montażu;

  • Mile widziane certyfikaty spawalnicze 135/136 oraz 131.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia kwartalna + premia frekwencyjna);

  • Możliwość awansu;

  • Praca w systemie 3 zmianowym (od poniedziałku do piątku), możliwe nadgodziny (możliwość pracy w soboty).

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez LeasingTeam Sp. z o.o. ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres daneosobowe@leasingteam.pl

Rodzaj ogłoszenia: Dam pracę

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.