Sprawdź DVDworld - sklep z filmami i muzyką

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Usługi Data publikacji: 12/10/2017
  • Kraj: Poland
  • Województwo: Serock

Zapraszamy wszystkich serdecznie na naszego bloga o filmach i muzyce. Dosłownie wszystkie najlepsze filmy w naszej bibliotece. Mamy wszelkie nowości na DVD i nie tylko.

Nie pozwolimy wyjść z własnego bloga żadnej osobie niezadowolonej. Nie ważne, czy lubi horrory, komedię, filmy przygodowe, thrillery czy coś innego. Każdy znajdzie coś właściwego dla siebie. Pozwól się porwać w nasz filmowy świat i skorzystaj artykułów na naszym blogu.

Przy okazji zapraszamy również do sklepu prowadzonego przez pasjonatów filmów i muzyki - dvdworld.pl. Odnajdziesz tam dużo ciekawych pozycji zarówno na DVD jak i Blu Ray. Dbamy o swojego klienta jak i również dostarczany produkt, który podczas wysyłki jest właściwie zabezpieczony i trafia do rąk klienta w możliwie najkrótszym okresie. Sklep muzyczny Dvdworld oferuje artykuły w korzystnej cenie, tak aby każdy mógł odnaleźć w nim coś dla siebie.


Rodzaj ogłoszenia: Usługi
Strona www: http://dvdworld-online.weebly.com

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.