Sprawdź Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz Gdynia

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Usługi Data publikacji: 08/11/2018
  • Kraj: Poland
  • Województwo: pomorskie
  • Miasto: Gdynia
  • Telefon: 509 923 373

Kancelaria rady prawnego Natalii Zielmachowicz to miejsce, w którym każdy potrzebujący porady o charakterze prawnym może otrzymać profesjonalną pomoc. W kancelarii uzyskać można pełną odpowiedzieć na każde nawet naprawdę trudne pytanie z dziedziny prawa. Rozległe doświadczenie pozwala oferować usługi na najwyższym poziomie. Klienci mogą mogą mieć pewność, że otrzymują informacje zgodne z bieżącą wiedzą prawniczą oraz obowiązującymi w danym momencie przepisani.

W ofercie kancelarii znajdują się między innymi rozliczenia zeznań podatkowych, reprezentowanie przez Urzędami Skarbowymi oraz różnoraka pomoc prawna, która potrzebna jest marynarzom. Na specjalistyczną pomoc mogą liczyć także osoby chcące uzyskać rozwód lub precyzyjnie określić kwestię kontaktów z dzieckiem. Kancelaria pomaga również wówczas, gdy konieczny jest podział majątku. Działalność kancelarii obejmuje również przygotowywanie i analizę dokumentów, włączając w to najróżniejsze umowy i opinie. Podejmuje się sporządzania pism procesowych oraz udziału w procesie mediacji. Tym, co wyróżnia ją spośród innych kancelarii jest indywidualne podejście do każdego, kto zdecydował się skorzystać z jej usług. Na wyraźne podkreślenie zasługują również naprawdę korzystne ceny.

Kancelaria Natalii Zielmachowicz to świetne miejsce dla każdego kto musi skorzystać z pomocy prawnej.

Kontakt:

telefon: 509 923 373
e-mail: kancelaria@radcaprawny-trojmiasto.pl
http://radcaprawny-trojmiasto.pl/


Rodzaj ogłoszenia: Usługi
Strona www: http://radcaprawny-trojmiasto.pl/

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.