Sprawdź Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz Gdynia

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Usługi Data publikacji: 06/12/2018
  • Kraj: Poland
  • Województwo: pomorskie
  • Miasto: Gdynia
  • Telefon: 509 923 373

Kancelaria rady prawnego Natalii Zielmachowicz to miejsce, w którym każdy , kto potrzebuje porady mającej charakter prawny może otrzymać fachową pomoc. W kancelarii uzyskać można rozbudowaną odpowiedzieć na każde nawet najtrudniejsze pytanie z zakresu prawa. Niemałe doświadczenie pozwala oferować usługi na bardzo wysokim poziomie. Klienci mogą mogą mieć pewność, że otrzymują informacje , które zgodne są z bieżącą wiedzą prawniczą oraz obowiązującymi aktualnie przepisani. W ofercie kancelarii obecne są między innymi rozliczenia zeznań podatkowych, reprezentowanie przez Urzędami Skarbowymi i wszelaka pomoc prawna, która niezbędna jest marynarzom. Na profesjonalną pomoc mogą liczyć również osoby chcące uzyskać rozwód lub precyzyjnie określić kwestię kontaktów z dzieckiem. Kancelaria pomaga również wówczas, gdy konieczny jest podział majątku.

Działalność kancelarii obejmuje również przygotowywanie oraz analizę dokumentów, włączając w to najróżniejsze umowy i opinie. Podejmuje się sporządzania pism procesowych i udziału w procesie mediacji. Tym, co wyróżnia ją spośród innych kancelarii jest indywidualne podejście do każdego, kto zdecydował się skorzystać z jej usług. Na wyraźne podkreślenie zasługują również naprawdę niewygórowane ceny.

Kancelaria Natalii Zielmachowicz to idealne miejsce dla każdego komu potrzebna jest profesjonalna pomoc prawna.

Kontakt:

telefon: 509 923 373
e-mail: kancelaria@radcaprawny-trojmiasto.pl
http://radcaprawny-trojmiasto.pl/


Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż
Strona www: http://radcaprawny-trojmiasto.pl/

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.