Sprawdź Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz Gdynia

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Usługi Data publikacji: 21/03/2019
  • Kraj: Poland
  • Województwo: pomorskie
  • Miasto: Gdynia
  • Telefon: 509 923 373

Kancelaria rady prawnego Natalii Zielmachowicz to miejsce, w którym każdy potrzebujący porady prawnej może otrzymać fachową pomoc. W kancelarii uzyskać można szczegółową odpowiedzieć na każde nawet najtrudniejsze pytanie dotyczące zagadnień prawnych. Wieloletnie doświadczenie pozwala oferować usługi na doskonałym poziomie.

Klienci mogą być pewni, że otrzymują informacje , które zgodne są z aktualną wiedzą prawniczą i obowiązującymi aktualnie przepisani. W ofercie kancelarii obecne są między innymi rozliczenia zeznań podatkowych, reprezentowanie przez Urzędami Skarbowymi oraz różnorodna pomoc prawna, która potrzebna jest marynarzom. Na profesjonalną pomoc mogą liczyć także osoby chcące uzyskać rozwód lub precyzyjnie określić kwestię kontaktów z pociechą. Kancelaria pomaga również wówczas, gdy konieczny jest podział majątku.

Działalność kancelarii obejmuje także przygotowywanie oraz analizę dokumentów, włączając w to różnego rodzaju umowy oraz opinie. Podejmuje się sporządzania pism procesowych oraz udziału w mediacjach. Tym, co wyróżnia ją spośród innych kancelarii jest indywidualne podejście do każdego klienta. Na mocne podkreślenie zasługują też naprawdę atrakcyjne ceny. Kancelaria Natalii Zielmachowicz to bardzo dobre miejsce dla każdego kto znalazł się w sytuacji wymagającej wsparcia prawnego profesjonalisty.

Kontakt:

telefon: 509 923 373
e-mail: kancelaria@radcaprawny-trojmiasto.pl
http://radcaprawny-trojmiasto.pl/


Rodzaj ogłoszenia: Usługi
Strona www: http://radcaprawny-trojmiasto.pl/

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.