22.00 zł Poprawianie stron internetowych - szybko - tanio | od Firmy

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Usługi Data publikacji: 14/09/2018
  • Kraj: Poland
  • Województwo: -- wybierz --
  • Telefon: 790281823

Masz problem? Złapał Cię „informatyczny zjadacz czasu”? Ten chochlik jest mega szkodliwy! Dziś ten problem, jutro zupełnie inny. Nie daj się im! Nie marnuj czasu na drobne prace programistyczne i marketingowe. Pomożemy Ci uporać się z tym w MIG MIG!


Firma web3promagraco 10 lat doświadczenia na rynku e-commerce oferuje projektowanie i poprawianie stron internetowych, personalizację i optymalizację stron WWW, tworzenie stron internetowych w technologii Bootstrap, Wordpress i innych.


projekty:


allegro.pl/uzytkownik/web3promagraco?order=m


wycena:


web3promagraco/projektowanie-stron-internetowych.php


klienci:


web3promagraco.pl/klienci.php


BEZPŁATNY PROJEKT


Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Prosimy o przedstawienie wymagań co do projektu strony lub wskazanie wzoru strony, na podstawie której ma zostać zbudowana / przebudowana strona. W charakterystyce warto podać opis swojej działalności i wszelkie inne informacje, dane, materiały ułatwiające przygotowanie projektu tożsamego z potrzebami firmy.


Charakterystyka:


Projektowanie stron internetowych WWW firma. Strona, poprawianie, personalizacja fa VAT, Bootstrap Wordpress, tania strona internetowa dla firmy, darmowa, templatka dla firmy, responsywna w najnowszej technologii od 99 zł. Templatka email eBay newsletter Projektowanie stron Baselinker. Indywidualizacja Bootstrap Wordpress. Indywidualna strona internetowa WWW na zamówienie | od 99 zł fa VAT


Przenoszenie stron internetowych Nowa strona ze starej. Nowoczesna strona intermetowa Poprawianie stron – zmiana strony – nowa strona. RESPONSYWNA strona internetowa | tanio od 99 zł od firmy fa-VAT. Przenoszenie danych Projektowanie stron internetowych. Gotowa strona internetowa, kreacja opisów, obróbka graficzna. INDYWIDUALNA strona WWW projektowanie tworzenie stron internetowych. Indywidualizacja, personalizacja strony Opisy na strony. Poprawianie stron, naprawianie wyglądu strony, modernizacja strony internetowej. Dodawanie funkcji do strony internetowej, stare na nowe strony, przenoszenie stron WWW. Strony internetowe w najnowszej technologii Formularze kontaktowe, formularze wyceny.


Tworzenie stron, personalizacja i poprawianie internetowych w technologii Bootstrap, Wordpress.


Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż
Strona www: https://web3promagraco.pl/usluga-projektowanie-stron-internetowych.php

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.