Sprawdź Tip Top Tans - transport i przeprowadzki Gdańsk Gdańsk

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Usługi Data publikacji: 07/11/2018
  • Kraj: Poland
  • Województwo: pomorskie
  • Miasto: Gdańsk
  • Telefon: 690 883 388

Tip Top Trans to stojąca na bardzo wysokim poziomie firma , która specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług transportowych i przeprowadzkowych. Może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu świetnie odpowiada na potrzeby swoich potencjalnych klientów. Dokłada wielkich starań, aby każde zlecenie zostało wykonane ekspresowo. Dba o przewożone przedmioty. Nie trzeba więc się martwić o to, czy nie zostaną one w przeprowadzce uszkodzone. W jej szeregach zatrudnieni są wyłącznie mogący pochwalić się bogatym doświadczeniem pracownicy, którzy doskonale znają się na usługach związanych z transportem.

Tip Top Trans podejmuje się zarówno niewielkich przeprowadzek, jak i wielkich przedsięwzięć. W swojej dużej ofercie ma przeprowadzki zarówno prywatnych osób, jak i firm a także instytucji. Każde zlecenie ma takie samo znaczenie. Oferowane przez siebie usługi firma świadczy tak na rynku lokalnym, krajowym, jak i poza Polską. Wyróżniają ją naprawdę konkurencyjne ceny , a także fachowe podejście do każdego kto właśnie jej powierzył transport różnych przedmiotów. Siła firmy to również bogata flota pojazdów, które poradzą sobie z każdym ładunkiem wymagającym transportu.

Kontakt:

Michał Żukiewicz
tel.: 690 883 388
e-mail: tiptoptrans24@gmail.com
http://tiptoptrans.pl


Rodzaj ogłoszenia: Usługi
Strona www: http://tiptoptrans.pl

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.