Sprawdź Tip Top Tans - transport i przeprowadzki Gdańsk Gdańsk

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Usługi Data publikacji: 06/12/2018
  • Kraj: Poland
  • Województwo: pomorskie
  • Miasto: Gdańsk
  • Telefon: 690 883 388

Tip Top Trans to renomowana firma , która specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług transportowych oraz przeprowadzkowych. Ma naprawdę szerokie doświadczenie, dzięki czemu doskonale rozumie oczekiwania swoich potencjalnych klientów. Dokłada ogromnych starań, by każde zlecenie zostało wykonane naprawdę błyskawicznie. Dba o transportowane przedmioty. Nie trzeba więc się martwić o to, czy nie zostaną one w przeprowadzce uszkodzone. W jej szeregach zatrudnieni są wyłącznie mogący pochwalić się bogatym doświadczeniem pracownicy, którzy rewelacyjnie znają się na usługach transportowych.

Tip Top Trans podejmuje się zarówno niewielkich przeprowadzek, jak i bardzo dużych przedsięwzięć. W swojej bogatej ofercie posiada przeprowadzki zarówno prywatnych osób, jak i firm a także instytucji. Każde zlecenie jest tak samo ważne.

Oferowane przez siebie usługi firma świadczy tak na rynku lokalnym, krajowym, jak i zagranicą. Wyróżniają ją naprawdę korzystne ceny oraz elastyczne podejście do każdego kto właśnie jej powierzył transport różnych przedmiotów. Firma dysponuje sprawną technicznie flotą pojazdów, które uporają się z każdym ładunkiem wymagającym przewiezienia.

Kontakt:

Michał Żukiewicz
tel.: 690 883 388
e-mail: tiptoptrans24@gmail.com
http://tiptoptrans.pl


Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż
Strona www: http://tiptoptrans.pl

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.