Sprawdź Calluna Medica – polskie kosmetyki naturalne Opole

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Zdrowie i uroda Data publikacji: 25/04/2019
  • Kraj: Poland
  • Województwo: Opolskie
  • Miasto: Opole
  • Telefon: 570528007
  • Adres: Ul. Oleska 121 B/1

W Calluna Medica nasze produkty – polskie kosmetyki naturalne – tworzymy przede wszystkim z pasji i miłości do naturalnego piękna oraz zdrowia. Rozumiejąc potrzeby współczesnej kobiety odkrywamy przed nią niezwykłe bogactwo  skarbów natury, łącząc je w niezwykłą całość stanowiącą unikatowy kosmetyk.


 


Nasza propozycja pielęgnacji jest oparta przede wszystkim na dążeniu do zdrowia oraz naturalnego piękna, dlatego też nasze polskie kosmetyki naturalne opieramy na wyłącznie naturalnych składniki najwyższej jakości oraz stosujemy najnowocześniejsze technologie ich produkcji.


 


Nazwy naszych maseczek w płachcie z biocelulozy nie są przypadkowe – każda z nich zawiera składniki pochodzące z kraju, którym została nazwana. Przykładowo: szwajcarskie Ice Wine otrzymuje się z winogron Vidal Blanc i Pinot Noir dzięki specjalnym warunkom atmosferycznym, które występują parę razy na dekadę. Ten niesamowity składnik wykorzystaliśmy przy produkcji maseczki SZWAJCARIA. Naturalne kosmetyki do twarzy zawierające Ice Wine doskonale nawilżają i odżywiają skórę i niwelują zmarszczki. W ten sposób komponujemy każdy z naszych produktów. Znając potrzeby współczesnych kobiet proponujemy im naturalne kosmetyki do twarzy, które stanowią rozwiązanie najczęstszych problemów ze skórą twarzy.


 


Serdecznie zapraszamy to testowania!


 


https://callunamedica.com/


 


E-mail: office@callunamedica.com 


 


Tel.: 570528007


Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż
Strona www: https://callunamedica.com/

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.