250.00 zł Dieta ketogeniczna ULTIMATE, 10 dni, 500/1200 kcal

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Zdrowie i uroda Data publikacji: 03/10/2017
  • Kraj: Poland

Dieta przeznaczona jest dla sportowców i osób regularnie ćwiczącym, w celu redukcji tkanki tłuszczowej.

10-dniowa dieta ketogeniczna Islaverde® ULTIMATE o dziennej kaloryczności 500 kcal (pierwsze 3 dni) i 1200 kcal (kolejne 7 dni), zastępuje pełne wyżywienie przez 10 dni i składa się z:

- 30 saszetek z mieszanką proteinowo-kokosowo-kakaowcową (20 g każda)
- 20 saszetek z mieszanką proteinowo-kokosowo-aroniową (20 g każda)
- 14 saszetek z Pastą Oleolux (50 g każda), skomponowaną z kokosa, protein i oleju lnianego, w 4 smakach do wyboru:
- owocowym, lekko kwaskowym – z dziką różą
- owocowym, lekko słodkim – z czarnym bzem
- ziołowym – z kminem rzymskim, kolendrą i pieprzem
- słodko-ostrym – z imbirem i cynamonem cejlońskim

Podczas składania zamówienia prosimy zamieścić informację o wyborze smaków pasty.

Z zawartości 30 i 20 saszetek przyrządza się napoje, mieszając je z wodą, najlepiej w blenderze (kup tutaj). Mieszankę o smaku kakaowca (20 g) należy rozprowadzić w 250 ml gorącej wody i otrzymany napój wypić na śniadanie, obiad i kolację. Napoje o smaku aronii (20 g) należy przyrządzać z 250 ml wody o temp. do 50°C i pić je na drugie śniadanie i podwieczorek. Każdy napój ma wartość energetyczną ok. 100 kcal.

Począwszy od 4-go dnia diety należy spożywać 100 g Pasty Oleolux, np. 1 saszetkę na śniadanie i 1 saszetkę na obiad, najlepiej łyżeczką bezpośrednio z opakowania. 50 g pasty posiada wartość energetyczną 300 kcal.

Napoje wolno dosładzać, ale tylko bezkalorycznymi słodzikami, najlepiej naturalnymi (np. stewią).

Pomiędzy posiłkami koniecznie należy uzupełniać ilość płynów w organizmie; łącznie powinno się wypijać min. 1,5 – 2 litrów płynów dziennie (wody i niesłodzonych herbat).

Dzienny plan diety ULTIMATE

I etap: 3 dni | II etap: 7 dni

Śniadanie: Mieszanka z kakaowcem (20 g) | Mieszanka z kakaowcem (20 g) Pasta Oleolux (50 g)

II śniadanie: Mieszanka z aronią (20 g) | Mieszanka z aronią (20 g)

Obiad: Mieszanka z kakaowcem (20 g) | Mieszanka z kakaowcem (20 g) Pasta Oleolux (50 g)

Podwieczorek: Mieszanka z aronią (20 g) | Mieszanka z aronią (20 g)

Kolacja: Mieszanka z kakaowcem (20 g) | Mieszanka z kakaowcem (20 g)

Niskokaloryczne diety ketogeniczne Islaverde® w 80% składają się z tłuszczów roślinnych (kokosowego, kakaowcowego i oleju lnianego) oraz koncentratu protein serwatkowych WPC80. Bardzo niski udział węglowodanów w dietach sprawia, że już w 2. lub 3. dniu diety organizm z powodu braku glikogenu, otrzymywanego wyłącznie z węglowodanów, zmuszony jest do pobierania energii z rozkładu własnej tkanki tłuszczowej. Nazywamy to przejściem w stan ketozy, który stabilizuje działanie hormonów, dzięki czemu zanika uczucie głodu. Organizm, „ucząc się” efektywnie spalać tkankę tłuszczową, przyspiesza procesy metaboliczne. Dowiedziono tego naukowo dopiero kilkanaście lat temu, w badaniach przeprowadzonych na dużych grupach osób otyłych i osób z nadwagą. Dieta ULTIMATE zapewnia szybkie wejście w stan ketozy i przynosi nadspodziewanie korzystne efekty odchudzające w postaci szybkiej redukcji tkanki tłuszczowej i minimalnej utraty beztłuszczowej masy ciała FFM (Fat-Free Mass) – czyli tkanki mięśniowej. Utrata wagi zależy od intensywności ćwiczeń towarzyszących diecie.

Przed zakupem diety należy koniecznie zasięgnąć konsultacji lekarskiej w celu sprawdzenia, czy nie ma żadnych przeciwskazań do jej stosowania. Diety nie powinny stosować osoby pozostające w trakcie leczenia istniejących schorzeń oraz przeprowadzające kuracje zdrowotne, a także kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Podczas przeprowadzania diety – poza zalecanym właściwym nawadnianiem – warto wspomagać organizm naturalnymi środkami alkalizującymi w celu zapobieżenia jego nadmiernemu zakwaszeniu. Ponadto należy zadbać o właściwy wypoczynek i spokojny, głęboki sen w ilości 7-8 godz. na dobę, a także o właściwe dotlenienie organizmu. Po zakończeniu stosowania diety warto przez okres co najmniej 4 tygodni zasilić organizm dobrymi preparatami witaminowymi, mineralnymi oraz mikroelementami.


Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.