Sprawdź Oczyszczanie energetyczne ludzi, mieszkań, firm Warszawa

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Zdrowie i uroda Data publikacji: 14/05/2013
  • Kraj: Poland
  • Województwo: mazowieckie
  • Miasto: Warszawa
  • Telefon: 602423700

Oczyszczanie energetyczne pomogło już setkom moich klientów (http://klinikaduszy.pl/opinie-klientow/). Systematycznie ponawiane kontakty uświadomiły mnie w przekonaniu, że jest to usługa, której ludzie naprawdę potrzebują. Bezradność, traumatyczne wydarzenia, lęki i kłopoty w relacjach z innymi ludźmi – to tylko kilka problemów, z którymi borykały się osoby trafiające do mojej Kliniki.


 


Jeśli często czujesz przemęczenie lub brakuje Ci energii do życia, marzysz o spokoju wewnętrznym i relaksie, chcesz uwolnić się od blokad, usunąć negatywne energie ze swojej aury, mieszkania czy firmy, chcesz pomóc sobie w likwidacji skutków nerwic oraz stresu, samodzielnie z łatwością podejmować ważne dla Ciebie decyzje bez wpływu negatywnych energii, skorzystaj już teraz z profesjonalnej pomocy Kliniki Duszy i rozwiąż wszystkie swoje problemy.


 


Dzięki oczyszczeniu wzrośnie Twoja witalność, pozbędziesz się przeszkód życiowych, podłączeń energetycznych, uwolnisz się od klątw/uroków, energii czarnej magii, odcięte zostaną toksyczne więzi w relacjach międzyludzkich.


 


Cenię kontakt bezpośredni z Klientem, ale w obecnych czasach wszyscy się gdzieś śpieszą, nie mają czasu na chwilę relaksu dlatego zabiegi wykonuję również na odległość. To Klient decyduje, z której formy pomocy korzysta. Skuteczność zabiegu na odległość jest taka sama jak w kontakcie bezpośrednim.


 


Przed każdym zabiegiem wykonuję bezpłatną analizę psychometryczną. Czas oczekiwania na wynik analizy uzależniony jest od ilości zgłoszeń. Średni czas oczekiwania do 48 godzin.


 


Aby zlecić analizę należy wysłać zgłoszenie przez stronę http://klinikaduszy.pl (w górnym prawym rogu znajduje się link „Zleć analizę psychometryczną”)


 


Kontakt:


Klinika Duszy Spiritual, ul. Giżycka 7, 11-700 Mrągowo, Polska


Tel. +48 602 423 700, Fax. +48 89 722 8130


e-mail: Gabinet@KlinikaDuszy.pl


http://KlinikaDuszy.pl


Rodzaj ogłoszenia: Usługi
Strona www: http://KlinikaDuszy.pl

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.