Sprawdź Tomo3D - innowacyjne metody diagnostyczne Łódź

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Zdrowie i uroda Data publikacji: 20/01/2019
  • Kraj: Poland
  • Województwo: łódzkie
  • Miasto: Łódź
  • Telefon: 795 688 323

Firma Tomo3D to wiodąca marka na naszym rynku prowadząca pracę nad przygotowaniem nowoczesnych form diagnostyki. Nowoczesna firma przygotowała profesjonalne urządzenia, które rozwijają zróżnicowane opcje, nowoczesne firmy przy diagnostyce stomatologicznej i laryngologicznej. Firma jako pierwsza na świecie stworzyła pracownię tomografii stomatologicznej i laryngologicznej. Urządzenia jakie proponuje ta firma to szansa na najwyższą dokładność przy badaniach radiologicznych.

Urządzenie pozwala na uzyskanie bardzo dokładnych obrazów pantomograficznych z uzyskaniem dokładnego obrazu budowy anatomicznej pacjenta poddanego badaniu. Urządzenia przygotowane przez firmę są na najwyższym poziomie, rozwinięte w tym sprzęcie zróżnicowane osiągnięcia nowoczesnej technologii pozwalają na uzyskanie dokładnych wyników badań. Uzyskane wyniki to szansa na to, by dla danego pacjenta przygotować najlepsze formy leczenia. Nie da się zaprzeczyć, że dzięki temu lekarz może podnieść efektywność swoich działań.

Pojawienie się tego typu tomografi to rzecz jasna szansa na zwiększenie efektywności leczenia, korzyści dotyczą zarówno lekarzy jak i pacjentów.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://tomo3d.pl/


Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż
Strona www: http://tomo3d.pl/

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.