Sprawdź Ultimed - gabinety specjalistyczne Łódź

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Zdrowie i uroda Data publikacji: 07/12/2018
  • Kraj: Poland
  • Województwo: łódzkie
  • Miasto: Łódź
  • Telefon: 795 688 323

Chętnie wybierane przez pacjentów gabinety, które powstały z praktyki stomatologicznej oraz jednego gabinetu lekarskiego dzisiaj są miejscem, w którym można uzyskać fachowe wsparcie medyczne. Stawiająć na gabinety specjalistyczne Ultimed, można liczyć na profesjonalne wsparcie lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,i ginekologów.

Nie można zapominać też o świetnie przygotowanych do swojej pracy stomatologach, którzy wykonują usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej oraz estetycznej. Stomatolodzy gabinetów Ultimed specjalizują się także w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, wykorzystując najbardziej nowoczesne rozwiązania. Siła gabinetów Ultimed opiera się na świetnie przygotowanym do pracy personelu nieustannie się doszkalającym. Nie można zapomnieć także o sprzęcie odznaczającym się doskonałą jakością który używany jest w gabinetach.

Każdy pacjent traktowany jest tu indywidualnie i z pełnym szacunkiem. Konsultacje planowane są bardzo szybko, co jest nie bez znaczenia dla procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy zatrudnionych w gabinetach Ultimed mogą skorzystać pacjenci z nawet naprawdę skomplikowanymi schorzeniami.


Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/


Rodzaj ogłoszenia: Usługi
Strona www: http://ultimed.com.pl/

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.