Sprawdź Ultimed - gabinety specjalistyczne Łódź

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Zdrowie i uroda Data publikacji: 28/12/2018
  • Kraj: Poland
  • Województwo: łódźkie
  • Miasto: Łódź
  • Telefon: 795 688 323

Chętnie wybierane przez pacjentów gabinety, które powstały z praktyki stomatologicznej oraz jednego gabinetu lekarskiego dzisiaj są miejscem, w którym można uzyskać fachowe wsparcie medyczne. Stawiająć na gabinety specjalistyczne Ultimed, można liczyć na pomoc lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,oraz ginekologów. Trzeba pamiętać także o perfekcyjnie przygotowanych do wykonywanej przez siebie pracy stomatologach, którzy oferują usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej i estetycznej.

Dentyści gabinetów Ultimed specjalizują się także w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, sięgając po najnowocześniejsze rozwiązania. Siła gabinetów Ultimed zamknięta jest perfekcyjnie przygotowanym do pracy personelu , który nieustannie się dokształca. Nie można zapomnieć też o sprzęcie od renomowanych producentów który używany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu indywidualnie i z pełnym szacunkiem. Konsultacje planowane są bardzo szybko, co ma bardzo duże znaczenie dla procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy wykonujących swoją pracę w gabinetach Ultimet mogą skorzystać pacjenci z nawet naprawdę skomplikowanymi schorzeniami.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/


Rodzaj ogłoszenia: Usługi
Strona www: http://ultimed.com.pl/

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.