Sprawdź Ultimed - gabinety specjalistyczne Łódź

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Zdrowie i uroda Data publikacji: 21/01/2019
  • Kraj: Poland
  • Województwo: łódzkie
  • Miasto: Łódź
  • Telefon: 795 688 323

Fachowe gabinety, które powstały z praktyki stomatologicznej oraz jednego lekarskiego gabinetu dzisiaj są miejscem, w którym można otrzymać fachową pomoc. Decydując się na skorzystanie z usług gabinetów Ultimed, można liczyć na profesjonalne wsparcie lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,a także ginekologów. Nie można zapomnieć też o perfekcyjnie przygotowanych do swojej pracy stomatologach, którzy świadczą usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej i estetycznej.

Lekarze dentyści gabinetów Ultimed specjalizują się też w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, sięgając po najnowocześniejsze rozwiązania. Siła gabinetów Ultimed tkwi w świetnie przygotowanym do pracy personelu który cały czas dba o podnoszenie swoich kwalifikacji. Nie można zapomnieć także o najwyższej klasy sprzęcie który wykorzystywany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu z poszanowaniem jego godności. Konsultacje odbywają się naprawdę szybko, co jest nie bez znaczenia w przypadku procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy zatrudnionych w gabinetach Ultimed mogą skorzystać pacjenci , których problemem są naprawdę skomplikowane schorzenia.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/


Rodzaj ogłoszenia: Usługi
Strona www: http://ultimed.com.pl/

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.