Sprawdź Ultimed - gabinety specjalistyczne Łódź

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Zdrowie i uroda Data publikacji: 27/02/2019
  • Kraj: Poland
  • Województwo: łódzkie
  • Miasto: Łódź
  • Telefon: 795 688 323

Chętnie wybierane przez pacjentów gabinety, które zrodziły się z praktyki stomatologicznej oraz jednego lekarskiego gabinetu na chwilę obecną są miejscem, w którym można otrzymać fachową pomoc. Stawiając na gabinety specjalistyczne Ultimed, można liczyć na pomoc lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,i ginekologów. Nie można zapominać również o bardzo dobrze przygotowanych do swojej pracy stomatologach, którzy oferują usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej i estetycznej.

Dentyści gabinetów Ultimed specjalizują się również w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, sięgając po najnowocześniejsze rozwiązania. Siła gabinetów Ultimed zamknięta jest doskonale przygotowanym do pracy personelu nieustannie się doszkalającym. Nie można zapomnieć również o sprzęcie odznaczającym się doskonałą jakością który wykorzystywany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu z poszanowaniem jego godności. Konsultacje mają miejsce naprawdę szybko, co jest nie bez znaczenia dla procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy oferujących swoją pomoc w gabinetach Ultimed mogą skorzystać pacjenci , którzy wymagają pomocy w związku z naprawdę skomplikowanymi schorzeniami.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/


Rodzaj ogłoszenia: Usługi
Strona www: http://ultimed.com.pl/

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.