Sprawdź Uzdrowiciel, bioenergoterapeuta, z bardzo skuteczną metodą uzdrowienia

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Zdrowie i uroda Data publikacji: 14/04/2013 Data modyfikacji: 14/04/2013

Uzdrowiciel z niepowtarzalnym naturalnym darem uzdrawiania. Doświadczenie pracy w Rosji i za granicą - ponad 30 lat. Jest dziedzicem bezcennogo daru, odziedziczonego po długiej linii rodziny uzdrowicieli.


"Ważną przyczyną kryzysu w medycynie jest ten fakt, że ona nadal rozpatruje człowieka jako system liniowy, reprezentowany jako zbiór albo zestaw wspólnych prostych elementów, deprawując ich na oddzielne elementy: kardiologię, pulmonologię, gastrologię, ginekologię i tak dalej. A ludzki organizm, tak samo, jak i inne organizmy żywe, - to układ, który reprezentuje organiczną całość, gdzie wszystko jest między sobą wzajemnie powiązane. Dlatego taka medycyna, która, przedłużając leczyć tylko oddzielny organ, jest często bezsilna, bezradna i właściwie z tego powodu pozbawiona perspektyw.


Doktor medycyny, pan I.Neumyvakin (Rosja)


Metoda leczenia biouzdrowiciela - to zasadniczo i całkowicie nowe, unikalne podejście do leczenia chorób. Specjalnie opracowaną techniką znachor przyprowadza do działania potężne rezerwy organizmu, za pomocą których nie tylko usuwa się zaostrzenie choroby i w całości powraca do zdrowia chora osoba, lecz " ściera" się nawet pamięć o przeniesionej chorobie.


Organizm człowieka - to unikalne za swoją treścią stworzenie, zdolne do samodzielnego odnowienia, samoregulacji, samoaktualizacji, samokontroli i samoleczenia. Przyrodą w nim są założone wszystkie lekarstwa, konieczne i niezbędne dla uzdrowienia. Sztuka uzdrowiciela w tym i polega, żeby "zmusić" zapracować te lekarstwa i celownicze skierować je na konkretny chory organ. Po to, żeby zatrzymać patologiczne przemiany w organizmie i doprowadzić jego do fizjologicznej normy, ponieważ lecznicza siła znajduje się wewnątrz nas.


Mówimy po polsku


+79099840025


Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.