Sprawdź NAJLEPSZA OFERTA KREDYTOWA NAJNIŻSZE KOSZTY KREDYTU WARSZAWSKA 72 BIAŁYSTOK Białystok

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Biuro i reklama Data publikacji: 20/05/2019
  • Kraj: Poland
  • Województwo: podlaskie
  • Miasto: Białystok
  • Telefon: 666112100
  • Adres: Warszawska 72/5, 15-070 Białystok

Oddział banku przy ul. Warszawskiej 72/5 oferuje najkorzystniejsze kredyty i pożyczki bankowe na rynku z dogodnym okresem spłaty, obniżonymi opłatami bankowymi oraz preferencyjnymi warunkami oceny zdolności kredytowej Klientów. Placówka bankowa przy ul. Warszawskiej 72/5 przyjmuje do oceny zdolności kredytowej wszelkie akceptowalne źródła dochodu, umożliwia dostęp do środków bez zbędnych formalności i na uproszczonych zasadach. Doradcy kredytowi w placówce przy ul. Warszawskiej 72/5 udzielają bezpłatnie doradztwa kredytowego w zakresie oferty banku, porównania ofert kredytów i pożyczek z oferty banku, umożliwiają negocjowanie warunków kredytu oraz udzielają wszelkich informacji o produktach kredytowych z oferty banku. Oferta banku przy ul. Warszawskiej 72/5 jest częścią oferty największego polskiego banku, który jest najwyżej ceniony przez Klientów z uwagi na korzyści finansowe wynikające z udzielanych kredytów. Największe korzyści finansowe dla kredytów i pożyczek w banku przy ul. Warszawskiej 72/5 w Białymstoku wynikają z obniżonej prowizji za udzielenie kredytu, najniższej marży dla udzielanych kredytów, promocyjnego oprocentowania pożyczek od 0,99% oraz możliwości negocjowania warunków kredytowych. Doradcy kredytowi w placówce stosują uproszczone formalności przy składaniu wniosku kredytowego, gwarantują szybką decyzję kredytową oraz natychmiastową wypłatę środków z przyznanego kredytu. Klienci oddziału banku przy ul. Warszawskiej 72/5 mają do wyboru wiele korzystnych kredytów i pożyczek bankowych, w tym kredyty dostępne na oświadczenie, kredyty bez zaświadczeń, najtańsze pożyczki gotówkowe, kredyty dla firm, kredyty inwestycyjne z obsługą kredytu z dojazdem do Klienta oraz możliwością negocjowania warunków kredytu, kredyty dla wszystkich grup zawodowych, w tym przedsiębiorców i rolników. Kredyty i pożyczki z oferty banku należą do czołówki rankingu najlepszych kredytów i pożyczek na rynku, głównie z uwagi na najniższe marże, możliwość obniżenia oprocentowania kredytu oraz najwyższą jakość obsługi w placówkach.


Doradcy kredytowi w oddziale szczegółowo odpowiedzą na pytania dotyczące oferty kredytowej banku, zapoznają Klientów  z tabelą opłat i prowizji dla wybranego kredytu, wyliczą maksymalną wysokość kredytu jakiej bank jest w stanie udzielić oraz dopasują wysokość raty do możliwości Klienta. Warunki udzielania kredytów w placówce przy Warszawskiej 72/5 są elastyczne, a parametry kredytu zmieniamy w miarę potrzeb w celu zwiększenia dostępności kredytów dla naszych Klientów. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z doradcą kredytowym pod numerem 666 112 100 lub wizyty na stronie www.dobry-kredyt.com.pl


Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż
Strona www: www.dobry-kredyt.com.pl/promocje

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.