1.00 zł Najlepsze ceny, najlepszy sprzęt w sklepie sportowym Asport.pl

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Sport Data publikacji: 01/08/2017
  • Kraj: Poland

"Asport" to serwis internetowy zajmujący się dystrybucją oprzyrządowania do uprawiania sportu o dobrej renomie i profesjonalnym poradnictwem w zakresie wyboru sprzętu ze względu zapotrzebowania i zaawansowania użytkownika. W ofercie serwisu ASPORT dostępny jest sprzęt sportowy najlepszych firm jak: Adidas, Nike, Puma, Rollerblade, Seba, K2, Joma, 4F, Asics, Doop, Brugi, Spalding, Uvex, Hi-Tec także dziesiątki innych.


 


Profesjonalizm firmy Asport.pl


usatysfakcjonuje gusta zarówno okazjonalnych miłośników sportu i profesjonalnie ćwiczących Klientów. Nieważne czy jest to piłka koszykowa,piłka siatkowa, piłka nożna, jazda na rolkach, bieganie, jazda na rowerze, wspinaczka albo pływanie w serwisie "Asport" jest wszystko co ma związek {ze sportem|z uprawianiem sportu|ze sportowym trybem życia. Długotrwałe doświadczenie w zakresie sprzedaży sprzętu sportowego doprowadziło serwis do grupy liderów branży sportowej otrzymując w roku 2016 nagrodę „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”.


 


Gorąco zapraszamy do przejrzenia strony "Asport.pl"


https://www.asport.pl/


Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż
Strona www: https://www.asport.pl/

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.