Sprawdź Ultimed - gabinety specjalistyczne Łódź

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Zdrowie i uroda Data publikacji: 14/05/2019
  • Kraj: Poland
  • Województwo: łódzkie
  • Miasto: Łódź
  • Telefon: 795 688 323

Chętnie wybierane przez pacjentów gabinety, które powstały z praktyki stomatologicznej oraz jednego lekarskiego gabinetu obecnie są miejscem, w którym można liczyć na profesjonalną pomoc. Wybierając gabinety specjalistyczne Ultimed, można liczyć na fachową pomoc lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,oraz ginekologów. Nie można zapomnieć również o doskonale przygotowanych do wykonywanej przez siebie pracy stomatologach, którzy świadczą usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej oraz estetycznej.

Dentyści gabinetów Ultimed specjalizują się także w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, sięgając po najnowocześniejsze rozwiązania. Siła gabinetów Ultimed tkwi w świetnie przygotowanym do pracy personelu który nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Nie można zapomnieć także o doskonałym sprzęcie który używany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu indywidualnie i z pełnym szacunkiem. Konsultacje mają miejsce naprawdę szybko, co ma bardzo duże znaczenie dla procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy pracujących w gabinetach Ultimed mogą skorzystać pacjenci , którzy wymagają pomocy w związku z naprawdę skomplikowanymi schorzeniami.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/


Rodzaj ogłoszenia: Usługi
Strona www: http://ultimed.com.pl/

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.