Sprawdź Akacjowa – Przychodnia Weterynaryjna Wrocław - Kiełczów

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Zwierzęta Data publikacji: 14/10/2016
  • Kraj: Poland
  • Województwo: dolnośląskie
  • Miasto: Wrocław - Kiełczów
  • Telefon: 71 728 29 30
  • Adres: Ul. Akacjowa 78


Przychodnia Weterynaryjna Akacjowa to funkcjonujące od 2010 roku centrum lecznictwa małych zwierząt. Zapewniamy całodobową opiekę weterynaryjną, dla pupili należących do naszych klientów. Prowadzoną przez nas przychodnię tworzy profesjonalny zespół, który stale doskonali swoje umiejętności biorąc udział w szkoleniach oraz specjalistycznych kursach. Dzięki temu możemy świadczyć usługi na naprawdę wysokim poziomie. Staramy się w sposób szczegółowy diagnozować choroby małych zwierząt, co sprawia, że możemy w szybkim tempie dokonać rozpoznania i ustalić jak najbardziej skuteczną oraz bezpieczną terapię dla danego zwierzaka.


Jako certyfikowana placówka dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym jak i terapeutycznym. Do używanych przez nas urządzeń należą między innymi rentgen cyfrowy, USG doppler, wideoendoskopia, wideolaparoskopia, nowoczesna sala operacyjna wyposażona w aparat do znieczulenia wziewnego. Sprawia to, że każdy z naszych małych, zwierzęcych pacjentów, ma zagwarantowaną pomoc, przez 24 godziny każdego dnia. Gwarantujemy szybkie wyniki badań krwi oraz moczu, dzięki posiadaniu przez nasze laboratorium analityczne najnowocześniejszych analizatorów firmy Idexx.


Lokal przeznaczony dla klientów jest klimatyzowany oraz wentylowany. Dysponujemy parkingiem, patio, poczekalnią, dwoma ambulatoriami, salą operacyjną oraz pomieszczeniem do stacjonarnej hospitalizacji. Jeżeli Twój zwierzak potrzebuje szybkiej i dobrej pomocy, to nasi pracownicy (chirurg, ortopeda, alergolog, onkolog, urolog, dermatolog, kardiolog, okulista, behawiorysta), bez najmniejszego problemu będą w stanie pomóc mu, dzięki fachowości, delikatności oraz indywidualnemu podejściu.


Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony: Strona firmy: http://weterynarz-akacjowa.pl/


 


Rodzaj ogłoszenia: Usługi
Strona www: http://weterynarz-akacjowa.pl/

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.